Nyheter

This is a single blog caption
23 februari 2021

Anmälan till digitalt Öppet Hus på Minervaskolan

Välkommen på digitalt Öppet Hus hos oss på Minervaskolan. Vi börjar med en gemensam information och sedan får ni välja vilket stadium ni vill lyssna på. I anmälningsformuläret kan du välja vilket stadium du vill veta mer om.

Det finns möjlighet att delta i vårt digitala Öppet Hus vid ett av fyra möjliga tillfällen. Anmälan gör du via länkarna nedan. Hoppas vi ses!

Vi kommer att skicka länk via e-post strax innan start av det digitala Öppet Hus. För att delta behöver du en dator samt en fungerande internetuppkoppling, du som inte har ett Teams-konto klickar på anslut på webben i stället. Du kan använda Microsoft Edge eller Google Chrome om du har Windows, Google Chrome om du har Mac. Safari fungerar inte att anslut med.

För att delta via en surfplatta eller mobiltelefon behöver du ladda hem och ansluta till ett Teams-konto.

Följ oss gärna på Instagram: @minervaskolan.se